Prosinec 2012

Achjo..://

26. prosince 2012 v 20:22 | Blondess♥
Čauuky, teď mě z nic napadlo, že kdyby jsem blog zrušila jestli by to někomu vadilo jestli by to někdo nechtěl...Když čtu blogy ostatních mají třeba u jednoho článku asi 50 komentu a já jsem ráda když mi někdo napíše jenom třeba i kritiku ale byl tady..:) A to že dám např. kokodyla která mě vlastně postavila na nohy a začla jsem znova psát..A ona ho potom zruší..:// Teď hledám různé blogy a snažím se najít někoho jiného.. A celkem se daří..:) A prostě nevim co dělam špatně že se nikdo nechodí..Snažim, se sem chodit každý den..a stejně to nepomáhá..Nechci psát: Vaše komenty prosím.. atd.. Ale zase vás nechci do ničeho nutit..:)
Blondess♥

Téma týdne-"Štědrý den".

25. prosince 2012 v 10:43 | Blondess♥
Štědrý den spadá na 24.prosince, a je poslednám dnem na přípravu vánočních svátku... Lidé si často myslí že se Ješíšek narodil 24., ale on je narodil cca 10-15 minut po 12té hodině. Myslím si, že by měli být všichni spolu a nikdo sám.Lidé by měly dostat to co si přáli. A hlavně neměli by být smutní.:)
Štědrý den u jiných zemí..:)
Myslela jsem že by vás mohlo zajímat.. A PŘIZNÁM SE NAŠLA JSEM SI TO NA INTERNETU :-(

Ve Francii nosí dárky Père Noël.
Ve Španělsku nosí dárky Tři králové.
V Rusku se nenaděluje na Štědrý den, ale na Nový rok přináší dárky Děda Mráz, který přijíždí za doprovodu Sněhurky na saních.
Ve Finsku navštěvuje děti Joulupukki, což je postava oděná do kozlí kůže bydlící v Laponsku. Tato tradice připomíná českého Mikuláše.
V Dánsku nosí dárky skřítci, kterým zde říkají nisser.
V Belgii a Nizozemsku dárky naděluje Sinterklaas nebo Saint Nikolas.
V Itálii jsou dárky spojené s osobou obdobnéé Santa Clause.
Ve Švédsku nosí dárky přihrblý dědeček Jultomten (Vánoční muž) za pomoci vánočních skřítků Julnissarů.
Toto je ten Finský Joulupukki. No jde mi z něho mráz po zádech..:'DD
Blondess♥

Téma týdne- "Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?".

24. prosince 2012 v 13:24 | Blondess♥
Já si asi dneska představuji jak večer najdu pod stomečkem co jsem chtěla a co tam mám.. A jinak vidím, že žiju v N.Y nevo L.A bydlím v úžasném sídle něco jako má JB♥..Jak jsou na sebe všichni hodní a že mám toho nejhezčího kluka na světě, mám sestru která je ta nejhezčí modelka.. A nejvíc asi že jsem ta nejúspěšnějsí blogerka na světě mám blog na který chodí každý den tisíce lidí....


To bych doopravdy chtěla a kdo ne že..??:DD :))

Blondess♥

Veselé Vánooce..:)

24. prosince 2012 v 13:14 | Blondess♥
Ahoj, tímto článkem bych vám všem blogerům/blogerkám chtěla popřát Veselé Vánoce ať co jste si přáli tak ať to máme pod stromečkem.. Ať se vám vše daří, máte se rádi a hlavně ať jste zdraví...I do nového roku zdraví štěstí hlavně to zdraví..:)

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK přeje : Blondess♥

Šťastné a Veselé..:)

24. prosince 2012 v 10:10 | Blondess♥
Ahoj tak tu jsou Vánoce.. Já mám od rána pučtěnou televizi a koukám na pohádky úplně miluju ty pohádky..:)):D Ještě by mohlo začít sněžit aby to bylo fakt pěkné..:)
A co vy koukáte na pohádky..?? A co ste si vůbec přáli..?? :)


Blondess♥

Vánooce..♥

23. prosince 2012 v 10:02 | Blondess♥
Ahoj, zejtra jsou Vánoce a já jenom pozoruji jak se všichni mooc těší atd... Ale já to tak neberu pro mě jsou Vánoce jako každý jiný den..Bude to asi proto že si letos nic moc nepřeju.. A co vy těšíte se na Vánoce..??

Už mě nic nenapadá..:'(

22. prosince 2012 v 20:40 | Blondess♥
Ahojte, dneska už doopravdy nevím co mám psát..? :'( Vím, že blogerka by to mě vědět, ale já fakt nevím...

Máte nějáký nápad na video nebo na članek či recenzi určitě mi napiš do komentů..:)


Jak uvázat šátek..? :) video

22. prosince 2012 v 9:32 | Blondess♥

Chloe a její svět kolem-2.díl

22. prosince 2012 v 9:30 | Blondess♥ |  Chloe a její svět kolem
Ahoj, omlouvám se ti že jsem teď sem ni nepsala. Měla jsem toho hodně, a ještě se učit na čtvrletky to prostě nestíhám..:/// takže máme 9.9. Tohle je naprosto debilní datum.. 3 důvody proč- 1) Dostala jsem 4 a 5 z písemky.:/ 2) Nesla jsem si oběd na Amy do mě schválně strčila a já to měla celý na tričku..bléééé 3) Pohádala jsem se s Emily, která teď začala chodit s Chrisovím bráchou Tobbym a mě si vůbec nevšímá..!!

Nevím jak vy tak já jsem úplně zdrcená, každy den musim koukat jak Chris pořád chodí s Amy.. naštěstí pro mě za hoďku přijde Jessica a pujdeme nakupovat..


( omlouvám se za to že to je krátky ale mám asi 8.dílů takže to musim zkracovat..:) )

Blondess♥

Jak uvázat šátek..? :)

21. prosince 2012 v 14:34 | Blondess♥
http://www.youtube.com/watch?v=81hZmGj5iC4 tady je odkaz.:) nějak mi sem nejde dát video..:DD :)

Blondess♥