Leden 2013

Tak teď si největší borec..!!!! (y)

29. ledna 2013 v 13:38 | Pou:D
Ahoj po dlouhé době..:X Bylo to asi tím,že mě nic moc nenapadlo..Ale jak pravidelně koukám na smilersky.blog.cz no a když jsem tam viděla článek s podobnim názvem jako mam já tak mě zase něco napadlo..:DD (omlouvám se že jsem ti ukradla název:DDD:P) tak a teď ke článku..!!

Fakt nesnášim kluky co si myslí že jim holka padne hned kolem krku..!!! Musela by to bejt nějaká děv** blbka.. Dneska ve škole jsem se dozvěděla mě chtěj asi 2 kluci a jeden mě chce přebrat jednomu klukovi..:DD takže dobrý noo.. JO a taky mám novou přezdívku určitě všichni znáte to jméno..:)
Pou:)

Ztráta nejlepší kamarádky...:'(

4. ledna 2013 v 12:20 | Nataly♥
Ahoj, poslední dobou čtu blogy kde píšou o strátě nejlepší kamarádky v mém případě to je vlastně stejné tak jsem se rozhodla že se s váma o to podělím..;) znaly jsme se od narození, chodili jsme k sobě skoro každý den... Ale když mi bylo 11 naše přátelství zanikalo ona si toho mooc nevšímala a tim mě dostala dolu..Blolelo mě to a to hodně. Dneska jí je 14??? už to ani nevim:D :/ ale vždy když jsem se s mí pohádala mě to bolelo ale jí to bylo jedno..Ale to co jsme spolu prožili nikdo nikdo už nevymaže!! Dneska si mě pomalu ani nevšime a nejradši by mě ani nepozdravila..Už to začínám ignorovat protože je to holka podle mě která si hraje na nějakou frajerku a využívá mě jenom když ty její kamarádi nemůžou..!!! :)

* omlouvám se že je to docela nesrozumitelný a hlavně krátký ale spěchám tak jsem chtěla aby tady aslepoň něco přibylo..;))

0.1 Gelové nehty

2. ledna 2013 v 13:53 | Blondess♥
Ahoj, dneska na fb jsem uviděla obrázek gelových nehtů..Jsou úplně úžasné..(viz. obrázek) Já jsem do nich úplný blázen..:D ale, že jsem malá mi mamka nedovolí je mít...Říká,že až budu starší. Já se budu snažit vám sem dávat obrázky a jestli to pujde tak taky vyfotím mamčinej kufřík kde má věci na ty gelové nehty. A jestli to ještě pujde tak bych až by měl blog větší návštěvnost udělala soutěž a jako výhra by byla jedna z věcí..
Toto jsou ty nehty z fb..:)no nejsou k sežrání..:D:)

A další nehty.:)Téma týdne "Co si vzít s sebou na pustý ostrov".

2. ledna 2013 v 10:38 | Blondess♥
Co si vzít na pustý ostrov..

Pro mě je toto téma docela těžké tak se budu snažit psát věci které bych asi potřebovala..

Nejdřív bych si asi vzala- 1) Jídlo
2) Pití
3) A někoho abych měla společnost..:D
4) Provaz, lano atd..
5) A mobil, ale ten bude asi k ničemu když tam nebude signál..:D - _ -