Únor 2013

Last time all it strange...

22. února 2013 v 20:53 | Pou:)
Je den kdy se ti zdá že je vše proti tobě..?- Nejsi sám/a
Je den kdy si na všechno naštvaná..?- Nejsi sám/a
Je den kdy ses s někym pohádala..?- Nejsi sám/a
Je den kdy tě nejlepší kamarádka vyměnila..?- Nejsi sám/a


Todle se stává mě každou chvíli. Řeknu vám že to neni nic příjemnýho..


Potřebuju obejmout a řict že to bude všechno dobrý atd..:) ale je tu chyba- kromě mamky mi tohle ještě nikdo neřek když jsem byla v takový situaci!!! Pro mě je to situace hrozně moc citlivá a ROZBREČÍ MĚ KAŽDÁ KRAVINA..Když čtu ty statusy,články atd jak ostatní holky píšou jak je nemá kdo obejmout, podržet.. já mám alespoň mamku a tak je nejlepší a když někdo nemá mamku tak ho hrozně lituju protože já nemít mamku tak jsem v blázinci..!Otázky a Videoodpovědi..(y)

11. února 2013 v 15:24 | Pou:**
Když jsem si dneska pročítala blogy tak skoro všichni tam měli odkaz na ask..:) A tím že mi na ask nechodím moc otázek jsem si řekla že bych to mohla udělat..:)


ASK.ME

A co vy máte ask..?

Chcete ode mě otázku..?


Hate school..;***

10. února 2013 v 19:59 | Pou:**
Proč škola proč..?? :/// jasně že proto aby jsme byly chytrý ano to ano ale proč se z 10% učíme 5,5% toho co vůbec nebudeme protřebovat..??? !!!!

Dneska jsem se musela učit příroďák ..!!:/ samodejmě půlku z toho už sem zapoměla -_- ale co..:DDD

A taky nesmíme zapomenout na mojí milovanou matematiku (ironie)(y) no bereme geometrii na co mi bude přenášet trojúhelník atd..?? a to máme ještě takovýho učitele že radši držíte zobák..:D


Desing...:)

10. února 2013 v 19:21 | Pou:**
Ahoj, po dlouhé době.:)
Jak ste si asi všimli mám nový dess a to díky  úžasné   !!!!Boo Bo!!!!   která si udělala čas a udělala mi ho..:) Moc bych jí chtěla poděkovat si úžasná holka, milá a hlavně spolehlivá..!!! (odkaz na blog dole) 
 
 
 
http://smilerska.blog.cz/   určitě se na něj podívejte..!! :)  
 
 
 Pou:**